Betadiketonlar

Betadiketonlar

Akstab ORL (Steroilbenzoilmetan, SBM) 

Özellikle kalsiyum-çinko bazlı veya benzer sistemlerde PVC stabilizatörleri için bir co-stabilizatördür. Isıtma işlemi sırasında oluşan HCI&39;i absorbe veya stabilize ederek performans üzerinde olumsuz etkilere yol açmadan ilk rengi ve renk kararlılığını geliştirmektedir. Tüm sert, yarı sert ve plastikleştirilmiş PVC uygulamaları için uygundur.

Önerilen kullanım seviyesi, formülasyona, işleme koşullarına ve ürün tipine bağlıdır.

Akstab ORL-P (Steroilbenzoilmetan, SBM)

ORL-P, yüksek saflıkta SBM&39;dır. Ekstrüzyon, perdahlama ve plastisol işlemleri için önerilir. Gıda teması uygulamalarında kullanılmak üzere onaylanan ORL-P, şeffaf uygulamalar için de uygundur.

Önerilen kullanım seviyesi, formülasyona, işleme koşullarına ve ürün tipine bağlıdır.

Akstab ORH-Z (Dibenzoilmetan, DBM)

Çinko metal sabunu içeren ß-diketonun eşsiz ve sinerjik bir kombinasyonudur. PVC ürününün ilk rengi ve renk kararlılığını sağlar. Hem sert, yarı rijit hem de esnek PVC&39;de kullanılabilirken ORH-Z şeffaf uygulamalar için de uygundur.

Önerilen kullanım seviyesi formülasyona, proses koşullarına ve ürün tipine bağlıdır.

Akstab ORC-A (Kalsiyum asetilasetonat)

PVC uygulamaları için organik bir co-stabilizatördür. Ca-Zn bazlı stabilizatörlerde hem başlangıç renk kararlılığını hem de termal stabiliteyi sağlarken ORC-A özellikle sert gıda dışı temas uygulamaları için kullanılacak olan PVC reçinesini stabilize etmek için uygundur.

Önerilen kullanım seviyesi formülasyona, proses koşullarına ve ürün tipine bağlıdır.

Akstab ORZ-A (ZnAcAc)

Akstab ORZ-A, PVC uygulamalarında kullanılan organik bir ko-stabilizatördür. Kalsiyum-Çinko stabilizatörler ile birlikte kullanıldığında sinerjik etki gösterir.

Halojenlenmiş polimerleri ve en çok poli (vinil klorür) gibi özellikle klorlu polimerleri stabilize etme rolü olarak bilinen bir üründür.

Akstab ORZ-A, PVC stabilizatör endüstrisinde, işleme sırasında ve son PVC ürününün ömrü boyunca Kalsiyum-Çinko bazlı stabilizatörde hem ilk renk, uzun renk dayanımı hem de termal stabilite geliştiren ender bileşenlerden biridir.

Dozuna bağlı olarak reolojik bir etki gösterebilir. Bunu telafi etmek için kayganlaştırıcı ilavesi gerekli olabilir.